TİSKO Tam Kadro Sahada

TİSKO

TİSKO Tam Kadro Sahada

TİSKO Tam Kadro Sahada

Kurulduğu günden bu yana aktif çalışmalarına devam eden TİSKO, üretimin dinamosu Organize Sanayi Bölgelerini ziyaretlere başladı.

İşveren Sendikacılığında yeni bir sayfa açan TİSKO ulusal ve uluslararası teşkilatlanma çalışmalarına hız verdi. Üye sendikaları sektörlerinde örgütlenirken, TİSKO da ekonominin önde gelen kuruluşlarıyla olan ilişkilerini geliştiriyor. 

 

TİSKO, Ortaya koyduğunu yeni işveren sendikacılığı modeliyle Türk sermaye sınıfının yeni adresi oluyor.

"Yerli üretim, milli ekonomi" sloganıyla yola çıkan Tüm İşveren Sendikaları Konfederasyonu, sanayinin kalbimin attığı Organize Sanayi Bölgelerininin, ulusal kalkınmanın lokomotifi olarak çok değerli görüyor.

 

Kurulduğu günden bugüne milli ekonominin gelişmesi için projeler geliştiren TİSKO, ülkenin aydınlık geleceğine inanıyor. Yola çıkarken "milli ekonomi, güçlü ve yerli üretim" sloganıyla ilk adımı attıklarını belirten Genel Başkan İlhami ERTAŞ; "Ülkemize, insanımıza, bereketli topraklarımıza güveniyoruz. Müreffeh geleceği işte bu güven ve gücün üzerine inşa edeceğiz." dedi. Birlik ve beraberlik ruhuna vurgu yapan Ertaş, "Zengin toprakların, refah içinde yaşayan mutlu halkı olmak için var gücümüzle çalışacağız, üreteceğiz ve hakça paylaşacağız." dedi.

BİRLİKTE

DAHA GÜÇLÜYÜZ

ULUSLARARASI

ETKİ AĞI

SENDİKA

HABERLERİ

10 ARALIK

10 Kasım

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü Vefatının 82. Yıl Dönümünde Sevgi, Saygı, Özlem ve Minnet ile Anıyoruz.

Haberin Devamı..
10 ARALIK

TİSKO Bursa Nilüfer'de

TİSKO Bursa Nilüfer'de

Türkiye'nin organize sanayi Bölgelerini tek tek ziyaret eden TİSKO, bu kapsamda, Bursa Nilüfer OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erol GHaberin Devamı..

10 ARALIK

MODOKO'da verimli Ziyaret

MODOKO'da verimli Ziyaret

Tam kadro sahaya inen TİSKO, Türkiye'nin ekonomik Bölgelerini ziyaretleri kapsamında, MODOKO Genel Müdürü Sayın Abdurrahim ERDOĞAN&#Haberin Devamı..

10 ARALIK

TİSKO Anadolu OSB'nde

TİSKO Anadolu OSB'nde

Tam kadro sahaya inen TİSKO, Türkiye'nin Organize Sanayi Bölgeleri ziyaretleri kapsamında, Anadolu Yakası OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın MuraHaberin Devamı..