TİSKO Yukarı Dudullu OSB'nde

TİSKO

TİSKO Yukarı Dudullu OSB'nde

TİSKO Yukarı Dudullu OSB'nde

TİSKO Yönetim Kurulu üyeleri, "Üretimin üssü OSB" ziyaretleri kapsamında, Yukarı Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bahri Murat ÖNAY', ziyaret etti.

TİSKO heyetini memnuniyetle karşılayan Yukarı Dudullu OSB Yönetim Kurulu Başkanı Önay, bir STK olarak TİSKO'nun sahada yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini belirtti. Sivil toplum örgütlerinin önemini dile getiren Önay, "Kalkınma uzun soluklu bir koşudur, bu yarışta bayrağı göğüslemek için birlik ve beraberlik içinde çok çalışmalıyız." dedi.

Samimi bir havada geçen ziyarette TİSKO Genel Başkanı İlhami Ertaş da karşılaştıkları misafirperverlikten memnuniyetini dile getirdi. Ertaş, Türkiye'nin aydınlık geleceği için OSB'lerimizin önemini vurgulayarak her daim OSB'lerin yanında olacaklarını dile getirdi.

BİRLİKTE

DAHA GÜÇLÜYÜZ

ULUSLARARASI

ETKİ AĞI

SENDİKA

HABERLERİ

10 ARALIK

10 Kasım

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü Vefatının 82. Yıl Dönümünde Sevgi, Saygı, Özlem ve Minnet ile Anıyoruz.

Haberin Devamı..
10 ARALIK

TİSKO Bursa Nilüfer'de

TİSKO Bursa Nilüfer'de

Türkiye'nin organize sanayi Bölgelerini tek tek ziyaret eden TİSKO, bu kapsamda, Bursa Nilüfer OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erol GHaberin Devamı..

10 ARALIK

MODOKO'da verimli Ziyaret

MODOKO'da verimli Ziyaret

Tam kadro sahaya inen TİSKO, Türkiye'nin ekonomik Bölgelerini ziyaretleri kapsamında, MODOKO Genel Müdürü Sayın Abdurrahim ERDOĞAN&#Haberin Devamı..

10 ARALIK

TİSKO Anadolu OSB'nde

TİSKO Anadolu OSB'nde

Tam kadro sahaya inen TİSKO, Türkiye'nin Organize Sanayi Bölgeleri ziyaretleri kapsamında, Anadolu Yakası OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın MuraHaberin Devamı..