MODOKO'da verimli Ziyaret

TİSKO

MODOKO'da verimli Ziyaret

MODOKO'da verimli Ziyaret

Tam kadro sahaya inen TİSKO, Türkiye'nin ekonomik Bölgelerini ziyaretleri kapsamında, MODOKO Genel Müdürü Sayın Abdurrahim ERDOĞAN'ı, ziyaret etti.

TİSKO heyetini kabul eden MODOKO Genel Müdürü ERDOĞAN, Tüm İşveren Sendikaları Konfederasyonu'nun ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti belirtti. Sendikaların önemini dile getiren ERDOĞAN, "MODOKO olarak mobilya sektörünün öncü kuruluşlarından biri olduklarını söyledi ve sektörün gelişmesi için var gücümüzle çalışıyoruz." dedi. 

Samimi bir havada geçen ziyarette TİSKO Genel Başkanı İlhami Ertaş da faaliyetlerden ve projelerden bahsetti ve istihdama önemli katkısı olan bu kuruluşların çok değerli olduğunu dile getirdi. Ertaş, üretim ve istihdamdaki başarının ülke ekonomisindeki önemli yerini vurgulayarak, mobilyanın yerli üretimdeki önemini dile getirdi.

 

BİRLİKTE

DAHA GÜÇLÜYÜZ

ULUSLARARASI

ETKİ AĞI

SENDİKA

HABERLERİ

10 ARALIK

10 Kasım

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü Vefatının 82. Yıl Dönümünde Sevgi, Saygı, Özlem ve Minnet ile Anıyoruz.

Haberin Devamı..
10 ARALIK

TİSKO Bursa Nilüfer'de

TİSKO Bursa Nilüfer'de

Türkiye'nin organize sanayi Bölgelerini tek tek ziyaret eden TİSKO, bu kapsamda, Bursa Nilüfer OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erol GHaberin Devamı..

10 ARALIK

MODOKO'da verimli Ziyaret

MODOKO'da verimli Ziyaret

Tam kadro sahaya inen TİSKO, Türkiye'nin ekonomik Bölgelerini ziyaretleri kapsamında, MODOKO Genel Müdürü Sayın Abdurrahim ERDOĞAN&#Haberin Devamı..

10 ARALIK

TİSKO Anadolu OSB'nde

TİSKO Anadolu OSB'nde

Tam kadro sahaya inen TİSKO, Türkiye'nin Organize Sanayi Bölgeleri ziyaretleri kapsamında, Anadolu Yakası OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın MuraHaberin Devamı..