TİSKO Bursa Nilüfer'de

TİSKO

TİSKO Bursa Nilüfer'de

TİSKO Bursa Nilüfer'de

Türkiye'nin organize sanayi Bölgelerini tek tek ziyaret eden TİSKO, bu kapsamda, Bursa Nilüfer OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erol GÜLMEZ'i, ziyaret etti.

TİSKO heyetini kabul eden Nilüfer OSB Yönetim Kurulu Başkanı GÜLMEZ, Tüm İşveren Sendikaları Konfederasyonu'nun ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti belirtti. Sivil toplum örgütlerinin önemini dile getiren GÜLMEZ, "OSB olarak sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerini takip ettiklerini, desteklediklerini söyledi ve güçlü ekonominin vazgeçilmezi örgütlü toplumdur" dedi.

Samimi bir havada geçen ziyarette TİSKO Genel Başkanı İlhami Ertaş da faaliyetlerden ve projelerden bahsetti ve her konuda organize sanayi Bölgelerinin yanında olduklarını dile getirdi. Ertaş, üretimin dinamosu OSB'lerindeki başarının ülke ekonomisindeki önemli yerini vurgulayarak, üretim ve istihdamın merkezi OSB'leridir dedi ve yerli üretimin önemini dile getirdi.

BİRLİKTE

DAHA GÜÇLÜYÜZ

ULUSLARARASI

ETKİ AĞI

SENDİKA

HABERLERİ

10 ARALIK

10 Kasım

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü Vefatının 82. Yıl Dönümünde Sevgi, Saygı, Özlem ve Minnet ile Anıyoruz.

Haberin Devamı..
10 ARALIK

TİSKO Bursa Nilüfer'de

TİSKO Bursa Nilüfer'de

Türkiye'nin organize sanayi Bölgelerini tek tek ziyaret eden TİSKO, bu kapsamda, Bursa Nilüfer OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erol GHaberin Devamı..

10 ARALIK

MODOKO'da verimli Ziyaret

MODOKO'da verimli Ziyaret

Tam kadro sahaya inen TİSKO, Türkiye'nin ekonomik Bölgelerini ziyaretleri kapsamında, MODOKO Genel Müdürü Sayın Abdurrahim ERDOĞAN&#Haberin Devamı..

10 ARALIK

TİSKO Anadolu OSB'nde

TİSKO Anadolu OSB'nde

Tam kadro sahaya inen TİSKO, Türkiye'nin Organize Sanayi Bölgeleri ziyaretleri kapsamında, Anadolu Yakası OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın MuraHaberin Devamı..